Info
- Categorie
- Zwerfvuil en sluikstorten op het openbaar domein
- Datum
- vrijdag 22 januari 2021
- Straat
- Sint-Michielsstraat 14
- Status
- Uitgevoerd
- Omschrijving
- Er ligt nog een kerstboom met enkele kerstballen en plastiek zak rond de wortel op de berm.
Voor alle duidelijkheid, ik ben niet de eigenaar van deze boom.
Kan dit verwijderd worden aub.
Bij voorbaat dank.