Info
- Categorie
- Groenonderhoud op het openbaar domein
- Datum
- donderdag 14 januari 2021
- Straat
- Fortbaan (wandekweg fort) 178
- Status
- In behandeling
- Omschrijving
- Fort 2:
Een boom blokkeert het wandelpad (westkant/stadskant) :tussen de lage batterij en de hoek Volkaertslei