Melding Uilenbaan op 13 januari 2021

Info

Categorie
Zwerfvuil en sluikstorten op het openbaar domein
Datum
woensdag 13 januari 2021
Straat
Uilenbaan 13
Status
In behandeling
Omschrijving
Gracht Uilenbaan ligt vol rommel zoals plastieken flesjes en afval