Melding Sportstraat op 15 december 2020

Info

Categorie
Groenonderhoud op het openbaar domein
Datum
dinsdag 15 december 2020
Straat
Sportstraat 11
Status
In behandeling
Omschrijving
In de Sportstraat tussen nummers 11 en 13 is het voetpad overgroot met onkruid zelfs bramen. Tijdens het passeren sneuvelde een panty van mijn vrouw. Wat als er kinderen passeren?