Melding Luit. Karel Caluwaertsstraat op 3 december 2020

Info

Categorie
Overige meldingen
Datum
donderdag 3 december 2020
Straat
Luit. Karel Caluwaertsstraat 21
Status
In behandeling
Omschrijving
Waarom zijn de basischool en kleuterschool De Boomgaard geen schoolstraten? Daar is enorm veel tweerichtingsverkeer en wordt er veel verkeerd geparkeerd/ gedraaid in het nadeel van de zwakke weggebruiker. Lijkt me ook logisch dat alle scholen in Wommelgem een schoolstraat hebben en niet enkel 2/3 scholen in Wommelgem.