Info
- Categorie
- Overige meldingen
- Datum
- woensdag 2 december 2020
- Straat
- Fortbaan 86
- Status
- In behandeling
- Omschrijving
- Op het bovenste wandelpad rond Fort II, ongeveer ter hoogte waar de Van Asschestraat op de Fortbaan uitkomt, is een boom omgevallen die de weg versperd.