Info
- Categorie
- Voetpad, fietspad of wegen: gebreken aan de infrastructuur
- Datum
- vrijdag 2 oktober 2020
- Straat
- Doornaardstraat 8A
- Status
- In behandeling
- Omschrijving
- Voetpad in zeer slechte staat - na regenbui ontstaat er een grote plas, waardoor gevaarlijke situaties zich voordoen (voetgangers op de weg).