Melding Dasstraat op 30 september 2020

Info

Categorie
Overige meldingen
Datum
woensdag 30 september 2020
Straat
Dasstraat 67
Status
In behandeling
Omschrijving
MOBILITEITSPROBLEEM : DASSTRAAT nrs. 65 - 67 - 69 leegstaande panden. Een brede strook onkruid belemmert de doorgang van voetgangers, al gedurende de ganse zomer tot nu nog steeds. Elk jaar neem ik telefonisch contact op met uw diensten voor dit probleem, en dus nu per mail. Gelukkig werd er elk jaar gereageerd door uw diensten, dus vele buren en bewoners hopen nu toch op een vlugge reactie, waarvoor dank.