Info
- Categorie
- Zwerfvuil en sluikstorten op het openbaar domein
- Datum
- maandag 20 juli 2020
- Straat
- Molenbeekstraat (Welkomstraat) Oprit garages
- Status
- Uitgevoerd
- Omschrijving
- Beste, sinds 24 juni liggen er naast de oprit ( Molenbeekstraat )naar de garages van de appartementen Welkomstraat 43-49 2 zakken pmd. Ze worden niet meegenomen daar ze waarschijnlijk op een onjuiste manier worden aangeboden. Oo de personen die ze daar gelegd hebben, door mij niet gekend, laten ze gewoon liggen. Dus kunnen ze als sluikstort worden bezien. Hartelijk dank om dit te willen bekijken en er een oplossing voor te vinden. Met vriendelijke groeten