Info
- Categorie
- Zwerfvuil en sluikstorten op het openbaar domein
- Datum
- maandag 27 april 2020
- Straat
- Molenbeekstraat 14
- Status
- Uitgevoerd
- Omschrijving
- Sluikstort rond de glasbol Molenbeekstraat/Kallement. (Fritvet, plastic)
De glasbak is ook vol. Dit heb ik al gemaild naar inzameling@igean.be.
Wat kan ik eigenlijk doen als ik mensen afval zie dumpen rond de glasbol? Behalve aanspreken dan. Kan ik bijvoorbeeld hiervoor de politie/gemeente bellen? Nummerplaten opschrijven?
Alvast bedankt aan jullie team om telkens het afval mooi op te ruimen!