Info
- Categorie
- Beschadigde paaltjes, hekwerk of relingen op het openbaar domein
- Datum
- woensdag 8 augustus 2018
- Straat
- Ternesselei/kruispunt Doornaardstraat
- Status
- Uitgevoerd
- Omschrijving
- Sedert ongeveer 14/6/2018 (!), begin van het WK voetbal, is op het straatnaambord "Ternesselei" een vlag aangebracht met reclame voor een of ander biermerk of iets dergelijks. Deze vlag wordt blijkbaar door niemand opgemerkt en wellicht zal ze daar nog maanden staan als niemand er een opmerking over maakt.