Melding Kapelstraat op 26 maart 2020

Info

Categorie
Papier-, karton- of PMD-ophaling
Datum
donderdag 26 maart 2020
Straat
Kapelstraat 48
Status
In behandeling
Omschrijving
Voor de tweede keer op rij is het papier en karton niet opgehaald in ons stuk straat.
Kapelstraat doodlopend stuk.
Vorige keerheb ik een melding gemaakt via deze weg maar heb na een paar dagen het papier drijfnat terug binnengezet.
Dit maal heb ik al het papier (ook die van mijn bejaarde buurvrouw) op het hoekje gezet zodanig dat de ophaaldienst niet achteruit in onze straat moet rijden. En weer bleef het staan.
Ik zet mijn papier niet voor de tweede maal terug binnen!!!!!!!!!