Info
- Categorie
- Overige meldingen
- Datum
- maandag 9 maart 2020
- Straat
- Adolf Mortelmansstraat 43
- Status
- In behandeling
- Omschrijving
- Reeds meer dan een half jaar staan er 2 paletten met klinkers ter hoogte van het schoolgebouw in de Adolf Mortelmansstraat. Allicht resten van de heraanleg van enkele parkeerplaatsen. Vermoedelijk is er ook een klinker gebruikt voor het inslaan van een autoruit aan de aanpalende parkeerplaatsen. Kunnen deze stenen worden weggehaald aub?
Met vriendelijke groet