Info
- Categorie
- Voetpad, fietspad of wegen: gebreken aan de infrastructuur
- Datum
- woensdag 4 maart 2020
- Straat
- Ternesselei 241
- Status
- In behandeling
- Omschrijving
- Op het fietspad op de Ternesselei ter hoogte van nr 71 liggen stukken asfalt. Dit is een heel gevaarlijke situatie voor de fietsers (uitschuiven, vallen, ...) Kan dit zo snel mogelijk verholpen worden? Dank u!