Info
- Categorie
- Groenonderhoud op het openbaar domein
- Datum
- vrijdag 29 juni 2018
- Straat
- Eikenlaan 82
- Status
- Uitgevoerd
- Omschrijving
- Graag hadden wij het perkje dat op het trottoir voor onze deur staat en van de gemeente is onderhouden zien worden.
Heel de Terhaegenlaan is een paar weken geleden volledig onder handen genomen en bij ons in de straat blijft het al een hele tijd liggen. Heel het perkje staat vol met kattenstaarten en dit is een venijnig plantje dat zich steeds maar verder zet.
Ook de buren reclameren hier over. Hopelijk word er snel iets aan gedaan. Alvast bedankt.