Info
- Categorie
- Zwerfvuil en sluikstorten op het openbaar domein
- Datum
- woensdag 20 juni 2018
- Straat
- Ternesselei 107
- Status
- Uitgevoerd
- Omschrijving
- Beste,
Aan de glascontainer op de parking aan de ternesselei (Voor tc Ten Hoeve) ligt enorm veel zwerfvuil en het onkruid puilt er uit. Kunnen jullie hier aub iets aan doen?
Met vriendelijke groeten,